Seakeeper

SEAKEEPER TÜRKIYE YETKİLİ DİSTRİBÜTÖRÜ

Seakeeper tarafından sertifikalandırılmış mühendis ve yetkin teknisyen kadromuz ile birlikte tekneniz için uygun gyro dengeleme sisteminin seçiminden başlayarak, teknede üzerindeki uygun yer tespiti, elektrik - mekanik montajı ve teslimat öncesi seyir tecrübesi ile birlikte anahtar teslim proje teslimi gerçekleştirilir.

Aktif hareket kontrolü ve gelişmiş soğutma teknolojisi sayesinde, her bir gyro dengeleme sistemi her zaman ve her hızda oldukça verimlidir. 12V DC akım ya da tek fazlı 220 V AC akım ile beslenir ve patentli bir helyum vakum küresi içinde çalıştırılır.

Seakeeper Gyro Dengeleme Sistemleri vakum küresi içinde hızla döner, hafiftir ve yalpaya karşı en iyi verimi sağlarken çok az güç tüketir.

Etkili, sessiz ve neredeyse hiç bakım gerektirmez, hiçbir şey siz ve çevreniz için Seakeeper Gyro'dan daha eğlenceli olamaz.

HER TEKNEYE UYGULANABİLİR

Geminizin stabilitesini arttırmak için takılan yalpa önleyici Seakeeper Gyro’nun bir çok montaj seçeneği mevcuttur. Sistemlerimiz en ünlü tekne üreticisi markaların ürettiği modellere ve bir çok tekne tipine, geniş bir kurulum opsiyonu ile monte edilmiştir. Seakeeper Gyrolar aktif korumalı fren kontrollü hareket özelliğine sahiptir.

Gyro sisteminin benzersiz tasarımı, sistemin tekne içine monte edilmesini sağlar ve geleneksel finli dengeleme sistemleri gibi tekne gövdesinden harici çıkıntılar veya tekne içerisinde su geçirmez bölmeler gerektirmez.

DENİZLERE HÜKMET

Seakeeper gyro dengeleme sistemleri şimdiye kadar yapılmış en verimli zero speed yalpa önleyici sistemdir.

KEŞFEDİN