Marina Deniz Araçları Seakeeper tarafından sertifikalı
YETKİLİ DİSTRİBÜTÖR - SERTİFİKALI KURULUM ve SERVİS NOKTASI
stabilisateur gyroscopique Bateau

SEAKEEPER: KÜRESEL SERVİS AĞI

Seakeeper, dünyanın alanında en iyi marin şirketlerini ve teknisyenlerini bir araya getirerek küresel bir kurulum ve servis ağı kurdu.

Seakeeper'ın yüksek nitelikli personelinin ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda hizmet ve destek sunmaya her zaman hazır olacağından emin olabilirsiniz.

KANITLANMIŞ BİR PERFORMANS

İster iş ister eğlence amaçlı olsun mükemmel dengeleme için asla ödün vermeyin. Özel yatlarda lüks ve konfor, ticari ve askeri gemilerde maksimum kârlılık ve verimlilik açısından en iyi sonuçlar elde edilmiştir.

Seakeeper, gemideki herkes için güvenliği geliştirirken deniz tutmasını ve yorgunluğunu önemli ölçüde azaltır, tekne gövdesi dışına taşan yavaşlamaya veya hasara yol açabilecek çıkıntıları yoktur.

Dünyanın dört bir yanındaki lüks yatlara, balıkçı teknelerine ve spor balıkçı teknelerine yüzlerce ünite Seakeeper teslim edilmiştir ve şimdi ticari ve askeri pazarda da aktif durumdayız.

Önde gelen tekne üreticileri, gemi inşacılar ve deniz kuvvetleri mensupları, Seakeeper Gyro Dengeleme sisteminin etkinliğini kabul etmiş ve yalpa oranlarında % 95’e kadar etkileyici bir performans elde etmişlerdir!

ZOR DENİZ ŞARTLARINDA BİLE KOLAY KULLANIM

Seakeeper sistemlerinin kurulumu kolaydır, kullanımı kolaydır ve neredeyse hiç bakım gerektirmez. Bir düğmeye basarak teknenizin sallanmasını tam olarak durdurabilir ve denizde fevkalade bir gün geçirebilirsiniz.

DENİZLERE HÜKMET

Seakeeper Gyro dengeleyiciler şimdiye kadar dizayn edilmiş en verimli zero speed yalpa önleyici sistemdir.

KEŞFEDİN